in Bez kategorii

Google for Entrepreneurs Kraków

google-entrepreneurs

W ramach wspierania młodych przedsiębiorców Google udostępniło w Krakowie miejsce ich spotkań.

Google for Entrepreneurs Kraków (GEK) to 130 m2 przestrzeni, gdzie odbywają się szkolenia, wykłady i warsztaty przygotowywane zarówno przez przez lokalną społeczność jak i przedstawicieli Google. GEK mieści się w krakowskim biurze firmy Google – tuż przy Rynku Głównym.

 

To właśnie w tym miejscu odbywają się spotkania Google Developers Group Kraków, w tym prowadzone przeze mnie prezentacje z Google Analytics.

 

gdg

fot. Wojciech Wojciech Mardyła (https://plus.google.com/109940729500699166296)

 

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w GEK?

Dołącz do Meetup (http://www.meetup.com/GDG-Krakow/)

 

Na co dzień zajmuje się analityką internetową, wdrażając i doradzając serwisom internetowym w prowadzeniu efektywnych działań reklamowych w sieci. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Certyfikowany specjalista Google AdWords oraz Google Analytics. Prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców z tematów związanych ze skutecznymi kampaniami reklamowymi w Internecie – przeszkolił już kilkaset osób. Należy do Google Developers Group Kraków. Prywatnie pasjonat eksploracji i wizualizacji danych oraz dalekich podróży. Specjalizuje się w szkoleniach z Google Analytics oraz Google AdWords w wyszukiwarce.

Facebook Twitter LinkedIn Google+